İvedik Osb Mah. 1371 Sok. No:23-25 Yenimahalle/Ankara/Türkiye
+90 (312) 395 0278
info@pdmmakina.com.tr

Satış Sonrası Destek

YEDEK PARÇA DESTEĞİ

Etkili bir yedek parça desteği, karşılaşılan sorunlarda üretimin devamlılığı ve makine bakımlarının zamanında yapılması için önemlidir. Yıpranan parçaların değişimi makinenizin ömrünü uzatır. Uzun vadede makinenizin üretimdeki kalitesinin hep ilk günkü kalitede kalmasını sağlar. Makine ile gönderdiğimiz yedek parçalar ile birlikte, ekstra bir teknik servise ihtiyaç duymadan yıpranan parçaların yenisi ile değiştirilmesi sayesinde üretimdeki aksaklıklarınız minimuma indirilir.   Bu noktada birinci kalite ve geniş yedek parça skalamız ile satış sonrasında da müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

MAKİNE REVİZESİ

Siz geliştikçe ihtiyaçlarınız da gelişir. Makine revizesi gelişen ihtiyaçlara daha iyi cevap verebilmek ve daha kaliteli bir üretim için makinenizin değişmesi gereken parçalarını yenilemektir. Makine revizesi ile müşteri yeni bir makineye yatırım yapmadan yeni teknolojilerle buluşabilir. Bu noktada makinenizin özelliklerine göre ihtiyacınız olan değişikliği planlamakta ve sizin için gerçekleştirmekteyiz.

TEKNİK SERVİS

Kaliteli bir üretimin aynı zamanda satış sonrasında da müşterinin yanında olmak demek olduğunu biliyor ve tesislerinizde makineleriniz ile yaşadığınız her sorunun sizin için maddiyat, zaman ve enerji kaybı olduğunu anlıyoruz. Tesislerinizdeki muhtemel bu kayıpları önlemek için alanında uzman ve deneyimli teknik personellerimiz ile, sorun yaşadığınız her an size olan desteğimizi en kısa sürede göstermekteyiz.

KURULUM

Üretimden sonraki en kompleks aşamalardan biri de makinenizin tesisinize ulaştıktan sonra, üretime hazır hale getirilmesidir. Makinanın tesiste kalıcı olarak kurulması bazı teknik süreçleri içermektedir. Deneyimli teknik ekibimiz bu süreçleri tamamlamak için şehir ya da ülke fark etmeksizin tesisinize gelerek makinenizi üretime hazır hale getirmektedir.

UZAKTAN BAĞLANTI DESTEĞİ

Uzaktan bağlantı desteği ile çözülebilecek konularda tesisinize gelmeye gerek kalmadan online destek ile zaman ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

EĞİTİM

Deneyimli ve alanında uzman teknik ekibimiz, makinenizi tesisinizde üretime hazır hale getirdikten sonra makinenin kullanımı, format değişikliklerinin yapımı, bakımı, yaygın kullanım hataları ve tespitleri gibi teknik konularda üretim personellerine gerekli eğitimleri vermektedir.

Türkçe